< Sedoza s.r.o.

Realizácie

Sedoza Liptovský Hrádok
Sedoza Eshop

Realizácie

Sedoza Liptovský Hrádok

Dojací robot
GEA Monobox

Monobox od spoločnosti GEA Farm Technologies Vám ponúka najväčšie výhody v automatizovanom odvetví dojenia, pričom jediným Monoboxom je možné dojiť až 70 kráv. Cieľom vývojárov bolo riešiť individuálne požiadavky zákazníkov a to aj vzhľadom k stavbe alebo konštrukcií poskytnutých priestorovo. Monobox poskytuje bezproblémové čistenie strukov, optimálny proces dojenia a inovatívny dizajn, ktorý zaručí Vašim kravám to najväčšie pohodlie pri dojení, čoho konečným výsledkom bude zdravé, produktívne a ziskové stádo s vysokou úžitkovosťou a to s minimálnym využitím personálu.

Naša spoločnosť ako prvá inštalovala a taktiež pravidelne poskytuje servis pre tento automatizovaný systém dojenia na Slovensku. Preto môžeme skonštatovať, že sa jedná o najkomplexnejší a najmenej poruchový systém automatického dojenia vôbec. Vítajte v budúcnosti!

Sedoza Liptovský Hrádok

Prihŕňače
krmiva FRone

Inteligentná technológia je atraktívna, najmä ak Vám uľahčí prácu a ušetrí drahocenný čas. Plne automatizovaný prihŕňač krmiva FRone od spoločnosti GEA Farm Technologies prihŕňa krmivo smerom ku kravám v čase, ktorý si navolíte a podľa nastavených trás. Prihŕňač FRone zaisťuje, že Vaše kravy majú nepretržitý prístup k čerstvému a vysokokvalitnému krmivu, čím prispieva k zvýšeniu úžitkovosti.

Sedoza Liptovský Hrádok

Modernizácia
kozej dojárne

V roku 2019 naša spoločnosť inštalovala do staršej kozej dojárne dojacie súpravy bez zberačov mlieka, s dojacím strojom TopFlow Z. Tieto dojacie jednotky boli špeciálne vyvinuté pre použitie v dojárňach s dole vedeným mliečnym potrubím, kde dojací stroj TopFlow Z ukazuje svoju výhodnú veľkosť. Dojacie súpravy TopFlow poskytujú, aj pri vysokej úžitkovosti zaručený, rýchly a istý tok mlieka bez použitia zberača mlieka.

Sedoza Liptovský Hrádok

Mobilné dojacie
zariadenie pre ovce

Koncom roku 2017 sme dostali požiadavku na kompletné mobilné dojacie zariadenie pre ovce, ktoré by mohlo „cestovať“ po pasienkoch. Nášmu dlhoročnému zákazníkovi sme preto ponúkli a inštalovali komplexné riešenie a to v podobe mobilného dojacieho kontajnera s kompletnou technológiou, mohutnou konštrukciou a možnosťou dojenia až 24 oviec súčasne.

Sedoza Liptovský Hrádok

Technologické
riešenia mliekarní

Spoločnosť SEDOZA spol. s.r.o. sa môže pochváliť úspešnou realizáciou projektov v oblasti technológií na spracovanie mlieka a výrobu mliečnych produktov z mlieka. V posledných rokov sa nám podarilo úspešne inštalovať technologické vybavenie ako syrárske kotle v rôznych objemoch, vyvíjače ľadovej vody či vákuové baličky. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis celej technológie. Za zmienku určite stoja aj početné dodávky nerezového nábytku vlastnej výroby a to podľa požiadaviek zákazníkov.

logo small Sedoza Liptovský Hrádok

Správna
voľba !

< Sedoza s.r.o.


Sedoza Eshop
logo ocenenia 25 rokov Sedoza 25 rokov
na trhu
logo zarucny servis Sedoza Autorizovaný záručný
a pozáručný servis
logo kamenna predajna Sedoza Kamenná
predajňa
logo vyspela technologia Sedoza Vyspelá technológia
a najvyššia kvalita
Top