< Sedoza s.r.o.

Predajňa

Kamenná predajňa
Sedoza Eshop

Predajňa

Sedoza Liptovský Hrádok

Kamenná predajňa
SEDOZA Liptovský Hrádok

Naša spoločnosť v roku 2001 otvorila kamennú predajňu v ktorej Vám ponúkame kvalitné výrobky za tie najlepšie ceny na trhu.

Farmárske potreby
V našej predajni môžete nájsť širokú ponuku potrieb pre farmárov. Či už hľadáte potreby na značenie a triedenie zvierat, uväzovanie, ovládanie alebo produkty na odchov Vašich štvornohých ratolestí, v našej predajni ich nájdete v najlepšej kvalite za primerané ceny.

Elektrické ohradníky
Najväčšia časť portfólia predajne je tvorená práve komponentmi na elektrické ohradníky. Naša skúsená obsluha Vám ochotne poradí pri výbere správneho impulzného prístroja, správneho vodiča alebo vypracuje kompletnú, nezáväznú, cenovú ponuku, takpovediac „šitú na mieru“, presne podľa požiadaviek našich zákazníkov. Komponenty elektrických ohradníkov sú dodávané v tej najlepšej kvalite od nemeckých a francúzskych výrobcov.

Drogéria
V sortimente našej spoločnosti sa taktiež nachádza aj drogéria, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou dodávok naším stálym zákazníkom samozrejme vo veľkoobchodných baleniach a to priamo pred dvere Vašej farmy.

Pracovné odevy
Vo výbave správneho farmára by určite nemala chýbať kvalitná pracovná obuv alebo čižmy do akýchkoľvek podmienok, odolné montérkové súpravy, bundy alebo pracovné rukavice rôznych druhov a rozmerov.

Diely na dojenie
U nás Vám môžeme priamo v predajni vyhotoviť dojacie súpravy podľa Vašich požiadaviek, zakúpiť náhradné príslušenstvo a diely na Vaše mobilné dojenie, prípadne je možné využiť služby našich servisných technikov a dopriať generálnu opravu starším dojacím súpravám a príslušenstvu dojární.

Napájačky a napájacie žľaby
Stály prísun vody je dôležitý pre Vaše hospodárstvo, preto Vám u nás ponúkame rôzne druhy napájacích systémov, nerezových napájacích žľabov ako aj kompletné riešenia so systémom dopravy vody a jej ohrevu. V našej ponuke nájdete taktiež nemrznúce guľové napájačky alebo kvalitné nerezové vyhrievané žľaby našej výroby.

Sedoza Eshop
Sedoza Eshop
logo ocenenia 25 rokov Sedoza 25 rokov
na trhu
logo zarucny servis Sedoza Autorizovaný záručný
a pozáručný servis
logo kamenna predajna Sedoza Kamenná
predajňa
logo vyspela technologia Sedoza Vyspelá technológia
a najvyššia kvalita
Top